Број на оглас: 3634831
Објавен на: 30.06.2020, 11:39
1 / 9

Luftmasser sensor za Opel Corsa B

1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Corsa B 1.2 16v
Tип на делови:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


LUFTMASSER SENZOR - Се продаваат имам 3
1 на BOSCH оригинал Германски 1500ден
1 на BBT Германски тој е скоро нов пола година е користен. - 2000ден
1 Кинески. Скоро нов 1год користен- 700ден