Број на оглас: 3634786
Објавен на: 30.06.2020, 11:10
1 / 1

Klima kompresor Alfa Romeo Mito 1.4

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Mito
Tип на делови:
Клима уреди
AUTOSTRUJA
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Клима компресор за Alfa Romeo Mito 1.4
Вршиме достава по карго
Тел за контакт: 071 / 441 - 444
078 / 600 - 555