Број на оглас: 3634783
Објавен на: 07.07.2020, 12:08
1 / 2

Rover 75

2.590 € Цената е фиксна
Марка:
Rover
Модел:
75
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se Prodava Rover 75 (2002) so pominati 213000km, servisirana pred 3000 km, 4 novi letni gumi i 4 novi zimski gumi so al. bandazi.
Klimatronik,airbag,tempomat.
Cenata za zamena e 2890 eu.
Tel. za kontakt 078233843