Број на оглас: 3634768
Објавен на: 30.06.2020, 10:44
1 / 6

Prodazba na delovni prostorii vo Probishtip.

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodazba na delovni prostorii vo Probishtip, na atraktivna lokacija, so kvadratura od 60m2, 100m2 i suteren od 230m2, pogodni za sekakov biznis. Moznost za isplata na rati bez kamata. Poveke informacii: ☎️078410580