Број на оглас: 3634551
Објавен на: 30.06.2020, 21:27
1 / 9

Se prodava mazda 323

1.700 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mazda
Модел:
323
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mazda 323 poradi zaminuvanje vo stranstvo,kolata e vo odlicna sostojba