Број на оглас: 3634482
Објавен на: 08.07.2020, 06:37
1 / 12

Peugeot 206 plus 2010god Nov uvoz svajcarija🇨🇭

По Договор
Марка:
Peugeot
Модел:
206
Година:
2010
Гориво:
Бензин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


☆ PEUGEOT 206 PLUS 1.4i BENZIN FACELIFT 55kw☆
☆ TOP SOSTOJBA 2010GODINA ☆
VOZILOTO E SO PLATENA CARINA I TIF I HOMOLOGACIJA ISPOLNUVA USLOV ZA VOZAC POCETNIK
📞📞📞071-242-905📞📞📞
OD OPREMA POSEDUVA
✔️BORD KOMPJUTER
✔️KLIMATIC
✔️SERVO VOLAN SO POSEDUVANJE
✔️ABS KOCNICI
✔️ESP KONTROLA NA PROLIZGUVANJETO
✔️EL. STAKLA
✔️187 000 KM 100% REALNI
✔️CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO DALECINSKO
✔️4 NOVI GUMI i dr...