Број на оглас: 3634422
Објавен на: 12.07.2020, 15:28
1 / 6

Huawei p20 pro twilight odlicno zacuvan mozna zamena

250 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Huawei
Модел:
Huawei P20 pro
Боја:
Multicoloured
Интерна меморија:
128 GB
РАМ меморија:
6 GB
Големина на екранот:
6 - 6,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam huawei p20 pro vo odlicna sostojba 6gb ram 128gb memorija android 10 baterija drzi skoro 2dena sledi so orginalen polnac garantiram za ispravnosta mozna e zamena so moja ili vasa doplata za zamena druga cena info na viber ili whatsapp.