Број на оглас: 3634326
Објавен на: 05.07.2020, 20:53
1 / 12

Seat Ibiza 1.4 бензин

2.499 € Цената не е фиксна
Марка:
Seat
Модел:
Ibiza
Година:
2005
Гориво:
Бензин
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat Ibiza 1.4 бензин 55kw / 75 ks
2005 година
109000 КМ оригинал со сервисна книшка
Увезено од Германија
возејки донесено
регистрирано до 21.02.2021 год.
Климатроник
Електрика на прозори
Радио со Bluetooth USB SD
2 клуча
Одлично сочувана

Телефон за контакт:
070 253 646