Број на оглас: 3634314
Објавен на: 27.01.2021, 17:27
1 / 3

Парцели од 3250м2 во Абланица

1 МКД Цената не е фиксна
Квадратура:
2300 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


- Се продаваат две парцели една до друга (ливади)
во Абланица - Берово.
- Парцелите се во населбата и се опколени со вили,
пред парцелите минува пат.
- Парцелите се со површина од 1737м2 и
552 м2 и може поединечно да се купе
односно само големата парцела од 1737м2.
Може замена за возило!
Цена по 6 евра од м/2, со можност мала корекција околу
цената на лице место!
Повеќе инфо на:
078/270-669 - Дарко