Број на оглас: 3634314
Објавен на: 01.08.2020, 19:34

Парцели од 3250м2 во Абланица

1 МКД Цената не е фиксна
Квадратура:
3250 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат парцели (ливади) во Абланица - Берово.
На одлична локација, погодни за изградба на викендица и друго.
Цена по договор!
Повеќе инфо на:
078/270-669 - Дарко