Број на оглас: 3634248
Објавен на: 29.06.2020, 17:26
1 / 3

Volvo FH12 460KS

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Volvo FH12 460KS EUR 3 2004 god.
Voziloto e registrirano do 2021.

Moze i komplet.

Za site dopolnitelni informacii javete se na 072266222.