Број на оглас: 3634173
Објавен на: 05.07.2020, 18:22
1 / 12

VW POLO 1.4 TDI.FUL OPREMA-KLIMATRONIK

3.400 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW POLO 1.4 TDI.59 ks.
PROIZVEDENO 11.2005 god.
VO PERFEKTNA SOSTOJBA SO NAJVISOKO NIVO NA OPREMA - FULL -
PLATENI KONPLETNO SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA.