Број на оглас: 3634164
Објавен на: 05.07.2020, 13:56
1 / 7

Huawei P9 lite zacuvan

75 €
Марка:
Huawei
Модел:
P9 lite
Боја:
White
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava huawei p9 lite zacuvan telefon bez grepki na ekranot i na zadniot kapak odi so kutija komplet..

Потврден огласувач
 ProtectMobile (претпријатие)