Број на оглас: 3634047
Објавен на: 02.07.2020, 11:42
1 / 1

Huawei Mate 10 Pro

11.000 МКД Цената е фиксна
Марка:
Huawei
Модел:
Mate 10 Pro
Боја:
Blue
Интерна меморија:
128 GB
РАМ меморија:
6 GB
Големина на екранот:
6 - 6,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e socuvan mnogu koristen so zastitno staklo i futrola so nego dobivate 2 futroli i Huawei QuickCharge orginalen