Број на оглас: 3633996
Објавен на: 05.07.2020, 22:49
1 / 5

Honda CR-V 1.5 Turbo 2018

29.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Honda
Модел:
CR-V
Година:
2018
Гориво:
Бензин
Километри:
10000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
130 kw / 177 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Hitno prodavam NOVA Honda CR-V 1.5 Turbo 173hp/130kw
Godina na proizvodstvo 2018
Data na prva registracija 13.07.2019
So pominati samo 9700km
Gradsta potrosuvacka 8.4l
So full oprema