Број на оглас: 3633900
Објавен на: 05.07.2020, 18:03
1 / 8

Fiat Stilo JTD Odlicno!!!

2.200 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Fiat
Модел:
Stilo
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Fiat Stilo 1.9 JTD,2004 God,140ks/103kw.Stiloto e registrirano do 11 mesec,so full oprema,se si funkcionira na nego,so odlicni gumi.Ima sitni karoseriski zabeleski,kako vozilo od taa godina.Servis mal napraven pred 300 km,golem servis pred 10300km.Nema nisto vlozuvanje vo nego.Moze da se vidi I proba vo sekoe vreme.