Број на оглас: 3633884
Објавен на: 01.07.2020, 22:35
1 / 10

Audi A4 1.9tdi 116ks 2000 god

2.700 € Цената е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2700 evra druze, bez nitu 1 denar vlozuvanje... dojdi gledaj probaj

novi gumi, servisiran,2 para bandazi i gumi, samo nafta sipuvanje i gas

ne e prekupuvan, praven, doteruvan, se e orginal na nego, za svoja dusha odrzuvan

registrirano do april 2021