Број на оглас: 3633829
Објавен на: 30.06.2020, 16:12
1 / 1

Klima kompresor Opel 1.3 CDTI

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
1.3
Tип на делови:
Клима уреди
AUTOSTRUJA
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Клима компресор за Opel 1.3 CDTI
Вршиме достава по карго
Тел за контакт: 071 / 441 - 444
078 / 600 - 555