Број на оглас: 3633765
Објавен на: 02.08.2020, 10:22
1 / 12

Opel korsa d 1.2 twinport

По Договор
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2007
Гориво:
Бензин
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Nov uvoz CH
KLIMA
ABS
ESP
ELEKTRIKA
CENTRALNA DALJINSKI
GREAČI NA PREDNI SEDISTA I NA VOLAN
PLATENO SVE DO REGISTRACIJA
BEZ ZAMENI