Број на оглас: 3633708
Објавен на: 08.07.2020, 09:47
1 / 2

Delovi za Alfa 147 po najpovolni ceni

1 €
Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 147
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodavaat delovi za alfa 147 po najpobolni ceni