Број на оглас: 3633680
Објавен на: 02.07.2020, 08:20

машина за тутун

3.000 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


се продава машина за тутун рачна без касети