Број на оглас: 3633646
Објавен на: 10.07.2020, 13:47
1 / 9

Bmw 316i

1.350 € Цената не е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
316
Година:
1998
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
75 kw / 102 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Bmw 316i
Kolata ima atestiran plin dizna sistem,registrirana e do 15.10.2020godina.Od oprema poseduva
-klimatronik
-elektrika na stakla
-elektrika na retrovizori
-servo
-abs
-airbag
Za povekje informacii javete se na 077 543 183
MOZNA E I ZAMENA