Број на оглас: 3633616
Објавен на: 06.08.2020, 09:24
1 / 9

Lancia 2.2 jdt bg tabli se prodava cela za delovi

950 €
Марка:
Lancia
Модел:
Phedra
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Lancija 2.2 dizel vo ispravan sostojba se prodava cela za delovi 2003 god euro 4 cena 950 evraì kolata e na bg tabli kolata e vo ispravna sostojba pali vozi