Број на оглас: 3633541
Објавен на: 07.07.2020, 23:06
1 / 1

2 GUMI SAVA ESKIMO

1 МКД
Тип на гуми:
Гуми за сите сезони
Ширина:
195
Висина:
65
Дијаметар:
15

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Gumitese zimski m+s vozeni samo zimuska