Број на оглас: 3633473
Објавен на: 15.07.2020, 13:17
1 / 5

Honda mtx 125-r 2T

900 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Honda
Вид:
Крос/Ендуро
Година:
1993
Модел:
Honda mtx 125
Километри:
20000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam honda mtx 125 vo odlicna sostojba pali vozi so vodno ladenje motorot ima mnogu snaga moze da se vidi i proba vo sekoe vreme ( bez dokumenti)za poveke info na viber ili whatsapp mozna zamena samo za pogolem enduro so moja doplata.