Број на оглас: 3633371
Објавен на: 02.08.2020, 08:50
1 / 7

VOLVO V50 2.0 d. ZAMENA

4.600 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Volvo
Модел:
V50
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
15000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Volvo v50 2.0dizel 2007godina registrirano do07.2020
vo odlicna sostojba sacuvano I se ispravno.funkcionalno
.uvezeno od ch 2019
mozi I zamena. za povece informacii na telefon.
070.522.689...078.845.983