Број на оглас: 3633249
Објавен на: 12.07.2020, 12:46
1 / 10

JEEP GRAND CHEROKEE 4.0

5.000 € Цената не е фиксна 5.500 €
Марка:
Jeep
Модел:
Grand Cherokee
Година:
1996
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
135 kw / 184 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Jeep Grand Cherokee 4.0 benzin plin
ATESTIRAN PLIN
KLIMA
KOZEN ENTERIER
MEMORIJA NA SEDISTA
BORD KOMPJUTER
REGISTRIRAN DO 12.12.2020