Број на оглас: 3633014
Објавен на: 25.09.2020, 10:01
1 / 4

Ford Escort 1.8 D

500 € Цената не е фиксна
Марка:
Ford
Модел:
Escort
Година:
1994
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo solidna sosrojba,pali vozi
Registracija pominata
Tel.za kontakt:
070 493 295
070 493 295
070 493 295