Број на оглас: 3633000
Објавен на: 04.08.2020, 14:54
1 / 5

Smart ForFour 1.3i AUTOMATIK

2.500 € Цената не е фиксна
Марка:
Smart
Модел:
ForFour
Година:
2004
Гориво:
Бензин
Километри:
130000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava smart forfour 1.3i automatik, kolata e vo dobra sostojba so klima perfekten menuvac, registriran cea godina, servisiran, gradska kola...
Za kesh ima dobra cena!
INFO SAMO NA: 070574526
INFO SAMO NA: 070574526