Број на оглас: 3632880
Објавен на: 05.07.2020, 16:01
1 / 1

P20 lite

1 МКД
Марка:
Huawei
Модел:
P20 lite
Боја:
Black
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava itno
Cena po dogovor