Број на оглас: 3632684
Објавен на: 14.07.2020, 23:53
1 / 5

Sony ps4

16.000 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS4

Вид на оглас: Се продава


se prodava Sony ps4
1TB memoria
so nego ide Rackata i edna ps4 igra GTA V---
mnogu malku koristen..