Број на оглас: 3632671
Објавен на: 15.04.2021, 20:32
1 / 6

Renault scenic 1.5 dci

3.100 € Цената не е фиксна
Марка:
Renault
Модел:
Scenic
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2021
Сила на моторот:
76 kw / 103 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Renault scenic
2007 god
1.5 dci
Manuelen menjac
Reg do 12 2021 so zelen karton
Servisirana pred 3000 km
4 zimski gumi
Od oprema ima: abs,klima,komandi na volan,tempomat itn
Info na 076590454