Број на оглас: 3632597
Објавен на: 04.08.2020, 11:31
1 / 9

Мазда 6

3.000 € 3.050 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mazda
Модел:
6
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
89 kw / 121 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


-Алу.фелни со летни нови гуми Debica 205/55/16 со поминати само 3000 км
-климатроник
-вебасто
-Темпомат
-нов акумулатор
-спортски амортизери ,14 цм од под
-0-100 за 10.5 секунди


РЕГИСТРИРАНА ЦЕЛА ГОДИНА ,
ДО 28.07.2021

Можна замена за VW TOURAN со моја доплата