Број на оглас: 3632553
Објавен на: 06.03.2021, 16:14
1 / 6

Peugeot 207 1.4 hdi

3.333 € Цената не е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
207
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2021
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Top sostojba.