Број на оглас: 3632550
Објавен на: 05.07.2020, 15:19
1 / 11

RENAULT WIND 1.6i 133PS 2011 CABRIO -AUTOGENEVA-

5.999 €
Марка:
Renault
Модел:
Wind
Година:
2011
Гориво:
Бензин
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Кабриолети
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
97 kw / 132 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5
AutoGeneva
Bulevar Srbija br. 8
Аеродром, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


.