Број на оглас: 3632545
Објавен на: 05.07.2020, 15:19
1 / 10

VW PASSAT 1.9TDI 105PS 2007 -AUTOGENEVA-

5.600 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4
AutoGeneva
Bulevar Srbija br. 8
Аеродром, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


.