Број на оглас: 3632515
Објавен на: 01.08.2020, 16:11
1 / 6

Pecka duvalka

750 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Вид на оглас: Се продава


Печка дувалка со 21плех за печење на 1полнење збира3, метално постојле за печката, алуминиумска хауба со аспиратор.
Тостер,микробранова, фрижидер со росфајтен капак за работна површина, витрина со биро.
Дрвена витрини со вратнички 2м×120см×44см
Ормар за инвентар и гардероба 180×40×40см
Фискална каса.
Печката и опремата се максимално сочувани.
Инфо: 075 317 320