Број на оглас: 3632478
Објавен на: 30.06.2020, 23:44
1 / 7

4 ALUMINIUMSKI BANDAZI 16" 5x112 VW AUDI GOLF PASSAT

12.500 МКД Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVAAT 4 BANDAZI SO GUMI VO ODLICNA SOSTOJBA 16" 5x112
205 55 16
PASUVAAT NA SEKOJ VW AUDI GOLF PASSAT TOURAN ....