Број на оглас: 3632299
Објавен на: 06.08.2020, 10:01
1 / 4

Ford fokus

1.950 € Цената не е фиксна
Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam ford fokus tddi vo dobra sostojba ful oprema klima ladi smeneto ulje filtri moze zamena so vasa ili moja doplata