Број на оглас: 3632269
Објавен на: 20.04.2021, 17:15
1 / 1

Куќа со два дуќани на екстра локација!

По Договор
Број на соби:
10
Квадратура:
200 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Централно
Дворна површина:
450 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Наместен
Година на градба:
1968
Година на реновирање:
1997
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Гаража
Ориентација:
Северозапад
Адреса:
Naum Naumoski Borce br.14

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа на 2 спрата кај стара пожарна во Струга.
Повеќе информации на 070 897 559
и вибер на 071 326 551