Број на оглас: 3632235
Објавен на: 08.08.2020, 11:16
1 / 11

Peugeot 307 1.6 hdi moze zamena

2.500 € Цената не е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
307
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba registrirana do 2 mesec 2021 2005 god so full oprema pali vozi poveke info na tel moze zamena za pomalo