Број на оглас: 3632165
Објавен на: 30.06.2020, 17:42
1 / 2

IPHONE 5 16 giga

6.000 МКД
Марка:
Apple ( iPhone)
Модел:
iphone 5
Боја:
Black
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


16 giga
se e kako treba

  ProtectMobile (претпријатие)