Број на оглас: 3632035
Објавен на: 09.07.2020, 13:40
1 / 12

Ww Bora 1.9Tdi 90ks ......Tip Top....

2.150 € 2.200 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Bora
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bora 1.9tdi 90ks 2000God .reg do 12 mesec.novi gumi.DVD radio.Klimatronik ispraven.
SUPER SOSTOJBA info na 077605823