Број на оглас: 3632024
Објавен на: 07.07.2020, 15:53
1 / 10

KAMION: MAN TGA - 2008 - EURO 5 !

9.000 € Цената не е фиксна 13.500 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Vo odlucna sostojba - novi gumi !