Број на оглас: 3632000
Објавен на: 30.06.2020, 23:42
1 / 12

Range Rover 3.6D

1 €
Марка:
LandRover
Модел:
Range Rover Sport
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сина
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Range Rover 3.6D
2007
Full Oprema
Bugarski Tablici -Registrirano
Moze da se carini
Moze zamena
📞078400635