Број на оглас: 3631882
Објавен на: 04.08.2020, 16:54
1 / 8

Монтажна метална настрешница

300 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
15 m²

Категорија: Недвижности / Гаражи

Вид на оглас: Се продава


Продавам метална настрешница со лимен покрив, заштитна церада (ролетна), олуци и електрична инсталација и осветлување.
Димензии:
Должина - 5.4м
Ширина - 2.65м
Висина (до таван) - 2,75м