Број на оглас: 3631872
Објавен на: 25.09.2020, 21:53
1 / 12

PASSAT 103 KW 140 KS 8 V 2007G

5.999 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
15000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PASSATO E REGISTRIRAN
NAPRAVEN GOLEMA SERVIS
VO BESPREKORNA SOSTOJBA