Број на оглас: 3631801
Објавен на: 15.07.2020, 10:58
1 / 1

Mesalica za beton se IZDAVA

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Занаетчиска дејност

Вид на оглас: Се продава


Zvoni na 075 217 178 Emil 075 752 535