Број на оглас: 3631686
Објавен на: 03.07.2020, 16:12
1 / 4

Toyota Corolla Verso 2.2 D-CAT 130 kw 2006 god

5.800 €
Марка:
Toyota
Модел:
Corolla Verso
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
130 kw / 177 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4
AUTOSTRUJA
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Toyota Corolla Verso 2.2 D-CAT 130 kw 2006 год
Vo ekstra sostojba moze da se vide vo sekoe vreme na placot vo Autostruja Vinica
Tel za kontakt
071441444