Број на оглас: 3631665
Објавен на: 11.07.2020, 12:55

Се продава земјоделско земјиште

1 € Цената не е фиксна
Квадратура:
2000 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско
Dimitar
Кавадарци
Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Нивата се наоѓа во село Глишиќ покрај чешмата до самиот мост. Одговара за фарми и слично.Има вода во секое време