Број на оглас: 3631658
Објавен на: 24.09.2020, 22:01
1 / 9

APRILIA SR 50 R FACTORY

1.100 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava Aprilia Sr50 R 2010 god kompletno servisiran vo odlicna sostojba.
Moze zamena samo Za ponova Aprilia Sr50 so moja doplata. Motorot e na bg tabli